Open Mind Team – najlepsze imprezy firmowe „szyte na miarę”

Open Mind Team istnieje na rynku blisko 10 lat. To wystarczająco dużo czasu, aby z małej firmy eventowej, która organizowała wyjazdy zimowe na narty, przeistoczyć się w prężnie funkcjonującą firmę turystyczną, z bogatą, unikatową ofertą, świadczącą usługi dla największych marek w Polsce. Osiągnęliśmy to dzięki olbrzymiej pracy połączonej z pasją do podróży, przygód i kontaktów z ludźmi. Dziś z dumą możemy powiedzieć, że zdobyliśmy to, co zamierzaliśmy kilkanaście lat temu.

Doświadczenie i profesjonalizm

Nasza ekipa to doświadczeni profesjonaliści od lat działający w branży sportowej i turystycznej, dlatego możemy organizować imprezy, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo współpracujemy z wieloma instruktorami z różnych dziedzin. Dobieramy ich tak, by zapewnić Twoim pracownikom najlepsze wrażenia na wyjeździe.

Imprezy „szyte na miarę”

To hasło przewodnie naszego działania. Nie działamy jak typowe firmy eventowe na rynku. Od pierwszego kontaktu zapewniamy bowiem maksimum zaangażowania i 100% dopasowania oferty do potrzeb klienta. Dodatkowo proponujemy rozwiązania, które w znaczny sposób mogą obniżyć ceny wyjazdów przy jednoczesnym zachowaniu najwyższego poziomu oferty.

Posiadamy liczne kontakty w Polsce i różnych częściach świata, które umożliwiają nam zorganizowania różnorodnych imprez. Dodatkowo od roku 2010 posiadamy status Organizatora Turystyki. To gwarancja bezpieczeństwa i stabilności działania naszej firmy.

Z naszych usług korzystają najlepsi, skorzystaj więc i Ty

Przez lata działalności nawiązaliśmy współpracę z największymi firmami w Polsce. Listy referencyjne od nich to dowód na to, że dokonali właściwego wyboru. Ich satysfakcja to także argument dla Ciebie, że współpraca z nami to najlepsze rozwiązanie z możliwych dla Twojej firmy.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.